O nas

Jesteśmy parą, która w zaskakujący sposób odnalazła się w tym dużym świecie. Choć  kochamy różne widoki to jak w życiu tak i w podróży stawiamy na „kompromisy” (sami wiecie jak to jest 🙂

KAROLINA – to ona stara się każdego zarazić miłością do podróży ( tych małych i tych dużych).
Na co dzień studiuje PR i turystykę. Prawdziwy poszukiwacz tanich lotów, chociaż Wojtek z dnia na dzień staje się coraz lepszy.
Kocha planować i nienawidzi jak coś idzie nie po jej myśli. To ona głównie robi zdjęcia, prowadzi social media i pisze teksty na bloga. Pisaliśmy, że musi mieć wszystko pod kontrolą?

Zdjęcie przedstawia Karolinę podrzucającą śnieg
Zdjęcie przedstawia portret Wojtka

WOJTEK – na co dzień ratuje kotki z drzewa i zagrożone ludzkie życie, a w wolnych chwilach interesuje się nowinkami technologicznymi.
To właśnie Wojtek robi największy bałagan, szczególnie w kuchni, ale dzięki temu przynajmniej możemy smacznie zjeść 🙂 Zajmuje się technicznymi sprawami bloga i to on kręci filmiki.

Skąd pomysł na bloga?

Nie trudno się domyślić, że pochodzimy ze Śląska. Chociaż w swoim życiu zmienialiśmy już kilkukrotnie nasze miejsce zamieszkania, po kilku latach takich wędrówek doszliśmy do wniosku, że właśnie Śląsk jest naszym małym miejscem na Ziemi.
Chcemy dzielić się z Wami fajnymi pomysłami na spędzanie weekendów w tym regionie, a dzięki temu spróbować zmienić postrzeganie Śląska oraz Opolszczyzny. Nie ograniczamy się tylko do naszych lokalnych wypraw, bo świat jest piękny i warto go odkrywać w pełnej szerokości 🙂 

Możecie być z nami na bieżąco na naszym FacebookuInstagramie ! 🙂

Logo Kaj Leziesz?